MİMOTEK Hakkında

Mikro Mobilite Teknolojileri Derneği

MİMOTEK ile UlaşımTürkiyeDünya Gelişiyor.

Türkiye’deki mikro mobilite (hareketlilik) ile ilgili her türlü çalışma ve düzenlemenin toplumsal gelişmeye katkı sağlayacak biçimde gerçekleşmesini sağlamak, sektör üzerinde sosyal sorumluluk projeleri üstlenerek ülkemiz için katma değer oluşturmak ve Türkiye’de mikro mobilite alanında yerli ve milli projelerin üretilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu.

VİZYONUMUZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu.

TARİHÇE

MİMOTEK, mikro mobilite alanında yıllarca çeşitli çalışmalar yapmış kişilerce 2021 yılında faaliyete geçmiştir.

0
+
Mikro Mobilite Araç Kullanıcısı
0
Kıta
0
Son 3 Yıldaki % Büyüme
0
Ulaşım Alanındaki % Pazar Payı

Biz Kimiz?

MİMOTEK olarak tüm faaliyetlerimizi; mesleki disiplinlere, iş ahlakına, toplumun manevi değerlerine, hak ve adalete uygun, ilkeli ve erdemli bir duruş içerisinde yerine getiriyoruz.

Mikro mobilite alanına ilgi duyan ve bu alanda başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında topluma faydalı projeler geliştimeyi kendisine amaç edinen büyük bir ekibiz. Proje ve etkinliklerimizle bu alanda farkındalık oluşturmayı ve ülkemize yerli ve milli uygulamalar/çalışmalar kazandırmayı hedefliyoruz.

Yönetim Kurulumuz İle Tanışın

Mühendislik alanında uzman ve tecrübeli Yönetim Kurulumuz, mikro mobilite alanında çözümler sunmak ve projeler geliştirmek için bir araya geldi.

Yönetim kurulumuz ile tanışmak ve MİMOTEK’e katılmak için bize ulaşın. “Bize katıl” sayfasından üyelik başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Destekçilerimiz

MİMOTEK, destekçileri ile büyüyen ve gelişen bir organizasyondur.